KOLEJNY SUKCES!

Uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny wzięli udział w międzyszkolnym lubelskim konkursie zawodowym “Rok przed dyplomem”.Tym razem była to już XVI edycja.
Pierwsze zmagania na etapie szkolnym odbyły się 17 marca. Wyłoniły się wtedy trzyosobowe zespoły w poszczególnych kwalifikacjach. 12 maja w trybie zdalnym 248 uczniów z 22 szkół w 17 kwalifikacjach wzięło udział w etapie regionalnym.
Rezultaty naszych uczniów okazały się imponujące:

  • technik logistyk: II miejsce – Małgorzata Górska klasa 3t,
  • technik mechanik: I miejsce – Maciej Kuczyński klasa 3k, II miejsce – Cezary Wronka klasa 3k,
  • technik pojazdów samochodowych: I miejsce – Daniel Szczepaniuk, II miejsce – Krzysztof Trześniowski klasa 3g,
  • technik elektryk wyróżnienie: Jurczak Jakub klasa 3h.

Wszyscy laureaci i wyróżnieni oraz opiekunowie i dyrektorzy spotkali się w Lublinie w Centrum Spotkania Kultur na uroczystym podsumowaniu konkursu. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nauczyciele przygotowujący przedstawicieli naszej szkoły to: Ewa Żółkiewska, Henryk Grzesiński, Krzysztof Kudyba i Dariusz Omelczuk.

Wszystkim gratulujemy osiągniętych sukcesów!
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Organizatorami konkursu byli: Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie. Nad konkursem honorowy patronat sprawowali: Marszałek Województwa Lubelskiego, Kurator Oświaty w Lublinie, Prezydent Miasta Lublin, Rektor Politechniki Lubelskiej, Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Fundacja VCC.