STUDNIÓWKA 2024

Na 100 dni przed maturą, 27.01.2024. uczniowie klas 5l, 5m i 5s bawili się na studniówce w restauracji „Zacisze”.
Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, który poprowadzili: dyr. Grzegorz Gwozda i vice-dyr. Iwona Krawczyk. Po polonezie uczniowie odtańczyli przepięknego walca, a po nim obejrzeliśmy jeszcze dwa występy, których choreografię przygotowała samodzielnie młodzież.
Brawurowy występ dziewcząt i układ taneczno- artystyczny zespołu męskiego zrobiły prawdziwą furorę i cieszą się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, rozsławiając naszą Szkołę w pozytywnym znaczeniu.
Wspaniała zabawa trwała do białego rana. Studniówka i jej wyjątkowi uczestnicy na długo pozostaną w naszej pamięci.