SZKOLNY KONKURS NA WYKONANIE GODŁA

11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 r., obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych został zorganizowany ponownie Szkolny Konkurs na wykonanie Godła pod patronatem Dyrektora ZSTM. Do 08.11.2023 r. uczniowie przynosili przygotowane przez siebie prace konkursowe. Oddane prace wymagały nie tylko umiejętności, ale niejednokrotnie dużej cierpliwości. Komisja Konkursowa wyróżniła i nagrodziła prace: I miejsce – Szymon Tucki z klasy 1T, II miejsce – Szymon Kufera z klasy 1D, III miejsce – Kacper Grzeszata z klasy 1D, wyróżnienie dla Pawła Bałakuta z klasy 3C. Nagrody rzeczowe laureaci konkursu odbiorą z rąk pana dyrektora Grzegorza Gwozdy. Na pochwałę z pewnością zasługuje pomysłowość w wykonaniu prac. Wszystkie prace dostarczone na konkurs dołączą do prac z poprzedniej edycji konkursu i będą stanowiły ekspozycję w klasopracowni nr 32.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZNIOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.
Barbara Dewódzka