GRA TERENOWA

9 listopada 2023 roku nasi uczniowie wzięli udział w grze terenowej zorganizowanej z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W grze wzięli udział przedstawiciele klas 3 i 4 technikum (czyli 6 drużyn).
Gra obejmowała teren Siwej Doliny (Etap II) na której znajduje się pomnik J. Piłsudskiego, teren wokół Muzeum Regionalnego w Tomaszowie Lubelskim (Etap III), teren koło Starostwa w Tomaszowie Lubelskim(Etap I). Każdy etap podzielony został na stacje, przy których znajdowały się zadania do wykonania. Każda drużyna otrzymała tzw. pakiet startowy, w którym znajdowały się informacje potrzebne do wykonania poszczególnych zadań, które związane były z Odzyskaniem Niepodległości przez Polskę.
Wszystkim uczestnikom gry gratulujemy jej ukończenia i wykonania prawidłowo zadań. Opiekunom drużyn dziękujemy za pomoc.
W grze wzięli udział klasy:
3m: Czuwara Kacper, Wielgosz Andrzej, Bundyra Jakub
3L : Hubert Żołądek, Polak Emilia, Wiktoria Jurkiewicz
3T: Hubert Antoszak, Karol Portka, Zub Dawid
3S: Nagowski Szymon, Rawski Jakub, Zięba Sebatian
4L:Konrad Bodys, Wiktor Sokołowski, Kamil Odrzywolski
4S: Kacper Piechnik, Kacper Krawczyk, Sebastian Kowalczuk
Opiekunami drużyn byli: p. Maria Beńko, p. Grzegorz Gwozda,
p. Elżbieta Joniec, p. Kamil Margol, p. Zbigniew Ulanowski, p. Marta Wójcik
Gra została przygotowana i zorganizowana przez:
p. Monikę Czyż, p. Elżbietę Joniec, p. Martę Wójcik

Dziękujemy Dyrektorowi i pracownikom Muzeum Regionalnego w Tomaszowie Lubelskim za możliwość zorganizowania jednego z Etapów na terenie Muzeum.