NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2023 roku zgodnie z tradycją naszej Szkoły uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Uroczystość odbyła się przed płytą upamiętniającą pobyt Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim. Młodzież pod kierunkiem pań: Danuty Gęborys, Marii Latos oraz Beaty Rysak przygotowała montaż słowno-muzyczny, piękną refleksję na temat patriotyzmu, wolności i trudnej polskiej historii. Pamięć o 11 listopada to szacunek dla wielu, często bezimiennych, bohaterów. To również hołd, jaki składamy wszystkim, którzy walczyli o wolność.
W części artystycznej wystąpili:
Julia Adamczuk – 1l
Wiktoria Dudek – 2l
Klaudia Luchowska – 2l
Klaudia Łasocha – 2l
Katarzyna Matwiejszyn – 2l
Kinga Wąsacz – 2LO
Szymon Dziura – 5s
Konrad Kowalski – 5l
Szymon Krasny – 5m
Dawid Pabiś – 5m
Bartosz Romaniszyn – 5m
Jakub Sienkiel – 5s
Mikołaj Słotwiński – 5l
Bartłomiej Wołoszyn – 5l

Nagłośnienie przygotowali: Andrzej Swatowski z klasy 4s oraz Michał Kuśmierczuk z klasy 2s pod opieką pana Roberta Sieradzkiego.