MECHANIK MISTRZEM POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

W poniedziałek 6 listopada w hali Ekonomika odbyły się mistrzostwa LZS w halowe piłce nożnej. Reprezentanci naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce i awansowali na zawody wojewódzkie. Mechanik w pierwszym meczu pokonał I LO 3:0, w drugim spotkaniu Budowlankę 4:1 i w meczu o pierwsze miejsce zremisował z Ekonomikiem 0:0. Mając więcej strzelonych bramek do zajęcia pierwszego miejsca wystarczyło zremisować. Finałowy mecz do ostatniego gwizdka sędziego okazał się bardzo emocjonujący, niezwykle zacięty i w końcówce brutalny (kary jednominutowe dla zawodników obu drużyn i dwie czerwone kartki dla Ekonomika).
Szkołę reprezentowali: Konrad Kowalski 4L, Jakub Droździel i Wiktor Dźwierzyński 3L, Jakub Gardecki 3S, Szymon Mroczek 4L, Karol Wicijewski 3T, Wojciech Surmacz 2A , Roberto Matterazzo 2C, Brajan Łuczak 1C i Szymon Dziura 1T.
Gratulujemy.