SUKCESY NATALII WRÓBEL

Z radością i dumą informujemy, że w dniu 16. 11.2023 nasza tegoroczna maturzystka Natalia Wróbel otrzymała dyplom stypendystki Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Na uwagę zasługuje fakt, ze uczennica kl. 5L tą zaszczytną nagrodę za swoje osiągnięcia otrzymała również w ubiegłym roku.
Jej wiedza i umiejętności zostały uhonorowane też przez Starostę Powiatu Tomaszowskiego w klasie trzeciej, czwartej i piątej.
Natalia uczęszcza do klasy o profilu logistycznym i osiąga znaczące sukcesy w tej dziedzinie. W ubiegłym roku została laureatką I miejsca w Wojewódzkiej Olimpiadzie Logistycznej otrzymując indeks na kierunki logistyczne Politechniki Lubelskiej. W tym roku szkolnym zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
Coroczne świadectwa z wyróżnieniem, średnia ocen utrzymująca się na poziomie 5.33, sukcesy w konkursach i olimpiadach zawodowych i teoretycznych, to powód do dumy i satysfakcji dla całej społeczności szkolnej.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki, życząc jej powodzenia w dalszej karierze szkolnej i życiu osobistym.

Wychowawczyni: Marta Dach