MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ POCZTÓW SZTANDAROWYCH

Dnia 27.10.2023 r. uczniowie naszej szkoły – POCZET SZTANDAROWY ZSTM w składzie: Jakub Żuchowski, Aleks Maryńczak, Jakub Habel wzięli udział w IV Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski Wojciecha Żukowskiego.
Z dumą i wielką przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie zajęli II miejsce w kategorii łączącej poczty z klas mundurowych i klas niemundurowych.
W konkursie poświęconemu wiedzy o polskich symbolach narodowych nasi uczniowie zajęli: I – miejsce Jakub Żuchowski, a II – miejsce zajął Aleks Maryńczak.
Podczas turnieju uczniowie wykazali się dużą umiejętnością i znajomością zasad musztry, jak i wiadomościami z ceremoniału szkolnego pocztów sztandarowych oraz wiedzą o polskich symbolach narodowych , czego potwierdzeniem są zdobyte miejsca.
Opiekun, przygotowanie do konkursu młodzieży: Barbara Pokrywka- Dewódzka