WYŚPIEWANA POEZJA – SUKCES NASZEJ UCZENNICY NA KONKURSIE POEZJI ŚPIEWANEJ

15 października 2023 roku odbył się koncert galowy XV Konkursu i Festiwalu Poezji Śpiewanej Stachuriada, zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Lubelskim. Dzień wcześniej miały miejsce przesłuchania konkursowe, które wyłoniły zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych. Miło nam poinformować, że III nagrodę w trzeciej kategorii wiekowej zdobyła uczennica naszej szkoły Anna Żuk z klasy 5 L. Ania zaśpiewała dwie piosenki Stachury : „ Co noc” oraz „ Dokąd idziesz”. Przesłuchania odbyły się 14 października od godziny 10.00 w Tomaszowskim Domu Kultury, natomiast 15 października o godzinie 17 wszyscy sympatycy Stachuriady zostali zaproszeni na koncert laureatów i gwiazdy, którą był zespół „Cztery pory miłowania”.

Gratulujemy Aniu!