GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI ZSTM W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Godziny dostępności nauczycieli ZSTM w roku szkolnym 2023/2024

Nazwisko i imię Dzień godziny dostępności Godzina do dyspozycji
Baron Jolanta Poniedziałek; 9:35-10:35
Bulicz Andrzej Poniedziałek; 10:25-11:25
Czop Andrzej Poniedziałek; 13:00-14:00
Czyż Monika Poniedziałek; 12:15-13:15
Dach Marta Środa; 9:40-10:40
Dembicka Natalia Czwartek; 13.05-14.05
Dominika Komadowska Czwartek; 7:30-8:30
Gaczoł Mariusz Środa; 11:00-12:00
Gęborys Andrzej Poniedziałek; 8:00-9:00
Gęborys Danuta Czwartek; 11.30:12.30
Gołąb Barbara Poniedziałek; 12:15-13:15
Górnik Monika Czwartek; 10:25-11:25
Grzesik Jacek Środa; 13:00-14:00
Grzesiński Henryk Środa; 10:30-11:30
Gwozda Grzegorz Wtorek; 12.00-13:00
Harasiuk Dariusz Poniedziałek; 13:00-14:00
Hawryluk Anna Czwartek; 13:05-14:05
Huzar Zdzisława Środa; 10:25-11:25
Iskierka Dariusz Środa; 13:00-14:00
Jałowiec Ryszard Czwartek; 12:00-13:00
Jędrzejewski Daniel Czwartek; 12:15-13:15
Joniec Elżbieta Środa; 8:50-9:50
Kiszczuk Mateusz Piątek; 7:50-8:50
Koliada Halina Czwartek; 9:40-10:40
Kominek Danuta Czwartek; 14:30-15:30
Krawczyk Iwona Wtorek; 8:00-9:00
Krzaczkowska Tamara Środa; 11:25-12:25
Kudyba Krzysztof Środa; 9:40-10:40
Kuryło Mariusz Wtorek; 12:20-13:20
Kusiak Mateusz Poniedziałek; 8:00-9:00
Latos Maria Czwartek; 9:40-10:40
Lisikiewicz Małgorzata Czwartek; 10:25-11:25
Małgorzata Jakubiak Środa; 8.30 – 9.30
Margol Kamil Środa; 11:30-12:30
Maria Beńko Czwartek; 15:00-16:00
Mazurkiewicz Waldemar Czwartek; 10:30-11:30
Michalska Bożena Środa; 10:40-11.40
Mizura Mariola Piątek; 9:35-10:35
Omelczuk Dariusz Poniedziałek; 9:40-10:40
Omelczuk Jolanta Piątek; 10:25-11.25
Parnicka-Kubka Małgorzata Czwartek; 13:05-14:05
Pawłucka Beata Wtorek; 9:40 – 10:40
Piwowarski Radosław Czwartek; 13:30-14:30
Pleskacz Adam Poniedziałek; 12:00-13:00
Pokrywka-Dewódzka Barbara Wtorek; 10:25-11:25
Prus Wioletta Środa; 8:50-9:50
Rachański Artur Czwartek; 14:50-15:50
Rysak Beata Piątek; 10:25-11:25
Sędłak Leszek Środa; 11:20-12:20
Sieradzki Robert Piątek; 14:00-15:00
Sobolewska Kamila Czwartek; 15:00-16:00
Socki Marcin Piątek; 10:25-11:25
Socki Mateusz Wtorek; 10:30-11:30
Stefaniak Aneta Czwartek; 10:30-11:30
Sum Jan Wtorek; 8:00-9:00
Tor Renata Poniedziałek; 10:25-11:25
Tulej Grażyna Środa; 15:00-16:00
Turowska Małgorzata Czwartek; 9:40-10:40
Ulanowski Zbigniew Wtorek; 9:35-10:35
Węgliński Marcin Poniedziałek; 14:00-15:00
Wierzbicki Jan Środa; 10:30-11:30
Wiśniewski Leszek Środa; 14:00-15:00
Wójcik Marta Środa; 8:30-9:30
Zółkiewska Ewa Środa; 9:40-10:40