SZKOLNY KONKURS NA WYKONANIE GODŁA

11 listopada, dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 r., obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych został zorganizowany ponownie Szkolny Konkurs na wykonanie Godła pod patronatem Dyrektora ZSTM. Do 02.12.2022 r. uczniowie przynosili przygotowane przez siebie prace konkursowe. Oddane prace wymagały nie tylko umiejętności, ale niejednokrotnie dużej cierpliwości. Komisja Konkursowa wyróżniła i nagrodziła prace: I – miejsce Natalia Matej kl. 1e, II – miejsce Kaja Żmudowska kl.1e, III – miejsce Wiktoria Piecyk kl.1e. Nagrody rzeczowe laureaci konkursu odbiorą z rąk pana dyrektora Janusz Jońca. Na pochwałę z pewnością zasługuje pomysłowość w wykonaniu prac i duża cierpliwość. Wszystkie prace dostarczone na konkurs dołączą do prac z poprzedniej edycji konkursu i będą stanowiły ekspozycję w klasopracowni nr 32.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZNIOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.

Barbara Dewódzka