30 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY SAMOCHODOWEJ

Tegoroczna edycja Targów Techniki Motoryzacyjnej odbyła się wspólnie z największą imprezą targową, jaką jest Poznań Motor Show. Na zwiedzających TTM czekało 250 wystawców 250 wystawców z takich krajów jak: Turcja, Chiny, Niemcy, Litwa, Szwajcaria, Hiszpania, Holandia czy Portugalia.
Szczególne miejsce na Targach Techniki Motoryzacyjnej zajmuje Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej, który w tym roku przyciągnął ponad 400 uczniów, którzy próbowali swoich sił w następujących kategoriach:

  • Blacharstwo – patron Herkules
  • Płyny eksploatacyjne – patron Texaco
  • Diagnostystka elektroniki pojazdów – patron Felgeo
  • Stacje Kontroli Pojazdów – patron PISKP
  • Silniki Spalinowe – patron Mahle
  • Diagnostyka samochodów – patron Texa
  • Wyposżenie warsztatowe – patron Sosnowski
  • Biuro Obsługi Klienta – patron Motowarsztat

Z Zespołu Szkól Techniczno-Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim, w 30 Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej, uczestniczyli: Szymon Brzozowski, Kacper Gnida, Bartłomiej Radwański z klasy 5s Technikum oraz Fabian Bondyra, Kamil Jakubiszyn, Kacper Mróz z klasy 3c Branżowej Szkoły I stopnia. Po testach, nasi uczniowie nie zakwalifikowali się do etapu praktycznego – finału. Opiekunami uczniów byli: Marcin Węgliński i Henryk Grzesiński.
Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zapraszamy do galerii na nasze fotorelacje z Targów Techniki Motoryzacyjnej 2024.