KONKURS WIEDZY O PRAWIE PRACY I BHP

6 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły ponownie wzięli udział w regionalnym etapie konkursu wiedzy o prawie pracy i BHP dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa w pracy” w XI edycji konkursu.
Do konkursu przystąpili uczniowie z 27 szkół ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowali laureaci konkursu szkolnego: Konrad Bodys i Natalia Lis. Uczestnicy etapu regionalnego zostali wyróżnieni dyplomami uczestnictwa, natomiast laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie. Ponadto opiekunowie, którzy przygotowywali uczestników etapu regionalnego konkursu, otrzymali listy gratulacyjne za merytoryczne wsparcie i pomoc w podejmowaniu przez uczniów tematyki bhp i prawa pracy. Nasi uczniowie uplasowali się w pierwszej piętnastce uczestników w okręgu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Barbara Dewódzka