WYCIECZKA – PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW KRAKÓW-CZĘSTOCHOWA

W dniach 27-28.10.2023 maturzyści z klas 5l, 5s  i 5m uczestniczyli w wycieczce Kraków -Częstochowa.
W Krakowie zwiedziliśmy Wawel i wędrowaliśmy szlakiem królów polskich słuchając ciekawostek historycznych przewodnika. Wieczorem regenerowaliśmy siły korzystając z atrakcji parku wodnego.
W sobotę udaliśmy się do Częstochowy. Przed Eucharystią zwiedzaliśmy obiekty sakralne Jasnej Góry. O godz.15.00 uczestniczyliśmy we mszy świętej, której przewodniczył Ks Bp.Marian Rojek. Następnie wzięliśmy udział w Drodze Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich. Po Apelu w kaplicy Cudownego Obrazu wyruszyliśmy w podróż powrotną. Wycieczka bardzo udana,wspomnienia niezapomniane.

Opiekunami wycieczki były : Małgorzata Jakubiak, Zdzisława Huzar i Marta Dach.