FESTIWAL TALENTÓW

We wtorek, 6 czerwca 2023 roku, w naszej szkole odbył się Festiwal Talentów. Impreza była okazją do tego, by zarówno uczniowie, jak i nasi nauczyciele, pokazali, czym się pasjonują. Spośród uczniów wystąpili: Michał Komadowski, Damian Jarechowicz, Konrad Kowalski, Mikołaj Słotwiński, Bartłomiej Wołoszyn, Krystian  Pilipiec, Klaudia Dmitrowicz, Emilia Bartoszek, Nikola Kudyba, Martyna Pasieczna, Maja Dudzińska, Kamila Surmacz (uczniowie klasy 4l), Szymon Pleskacz, Patryk Frąc, Jakub Zbroniec (uczniowie klasy 3s), Jakub Bender – 2d, Dawid Karwański – 1a, Kinga Wąsacz – 3e, Hubert Łaba – 1m oraz Aleksy Wiatrzyk – 3a. Nauczycielki pokazujące swoje prace to: Małgorzata Lisikiewicz, Maria Latos, Małgorzata Turowska oraz Renata Krzaczkowska. Nad sprzętem nagłaśniającym czuwał Andrzej Swatowski z klasy 3s.
Organizatorkami imprezy były panie Wioletta Prus oraz Renata Krzaczkowska.