MOTO SHOW W POZNANIU

Od czwartku do niedzieli odbywały się największe w tej części Europy targi motoryzacyjne – Poznań Moto Show. W trakcie targów zorganizowane zostały dwa ogólnopolskie turnieje dla uczniów szkół średnich – Turniej Mechaników i Turniej Wiedzy Samochodowej. W obu brali udział uczniowie Zespołu Szkół Techniczno – Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim: Krzysztof Trześniowski, Daniel Szczepaniuk, Łukasz Małysz, Mikołaj Lipski, Krystian Forlański i Fabian Bondyra. W skali kraju uczniowie naszej szkoły w turnieju samochodowym zajęli ósme miejsce, zaś w kategorii „Komputerowa diagnostyka samochodów” Krzysztof Trześniowski uplasował się na drugim miejscu w Polsce.

Gratulujemy.

W takcie pobytu w Poznaniu nasi uczniowie mieli możliwość zwiedzenia Ostrowa Tumskiego i Katedry św. Piotra i św. Pawła oraz zamku w Kórniku.

Krótki filmik