V EDYCJA TURNIEJU TECHNICZNO-MOTORYZACYJNEGO

27. 05. 2022 r. uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w V edycji Turnieju Techniczno-Motoryzacyjnego zorganizowanego w Zespole Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim pod patronatem Starosty Tomaszowskiego. Po przeprowadzonym sprawdzianie testowym i etapie praktycznym tytuł Technicznej Szkoły Roku 2022 zdobyła Szkoła Podstawowa z Jarczowa. Puchar zwycięskiej drużynie wręczył Pan Andrzej Bulicz – Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Pan Janusz Joniec – Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych. Drugie miejsce zajęła Szkoła podstawowa z Tarnawatki, trzecie Szkoła Podstawowa z Bełżca. Indywidualnie pierwsze miejsce zajął Jakub Bednarz – uczeń SP w Jarczowie, drugie miejsce Marcel Ruta – uczeń SP w Jarczowie, trzecie Kacper Woźnica – SP w Tarnawatce. Finaliści otrzymali cenne nagrody ufundowane przez RST Roztocze, Inter Auto Bucior Tomasz i Dyrektora ZSTM. Po wręczeniu nagród Pan Dyrektor podziękowała uczniom i ich opiekunom za przybycie i udział w turnieju, życząc kolejnych sukcesów, a organizatorom za zaangażowanie i przygotowanie zawodów.
Dodatkową nagrodę ufundowała Grupa Cargo s. z o. o. Finaliści turnieju zasiedli przed kierownicą w symulatorze do nauki jazdy samochodem ciężarowym.